MEHMET  ZENGİN

MEHMET ZENGİN KAYINBABA OLDU

4.12.2018
Mercek Haber Gazetesi Genel yayın Yönetmeni, eğitimci yazar Mehmet Zengin’in oğlu Enes Zengin, Zehra Billur Zengin`le evlendi.

Mercek Haber Gazetesi Genel yayın Yönetmeni, eğitimci yazar Mehmet Zengin’in oğlu Enes Zengin, Zehra Billur Zengin`le evlendi.

İstanbul/Pendik İlçesi, Yunus Emre Kültür Merkezi`nde Nikah Salonu`nda gerçekleştirilen nikah törenine; Mercek Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi, Uluslararası Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Genel Başkanı Mehmet Derviş Canbekli, Mercek Haber Gazetesi Haber Müdürü Ayhan Yağız ile Heran Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve UYGAD Genel Başkan Yardımcısı Mükremin Özkaya, ETK Kablo Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özbay, Marmara Üniversite Hastanesi Basın Sözcüsü Abdurrahman Yeşildağ, Yüksel Türker, Ali Rıza Özkan, eğitimci Serkan Köroğlu, Nasrullah Yazoğlu, İbrahim Aydın, Raif Özer, Hasan Özbay, Atalay Duman, Baki Kaya, Zeki Yaman, Mehmet Çalışkan, Halit Aslan, TRT eski Production Müdürü Dursunbey Tosun ile çiftin ailesi ve çok sayıda seveni katıldı.

İlk çocuğunu evlendirmenin ve kayınbaba olmanın heyecanını yaşayan Mehmet Zengin ve genç çiftleri tebrik ediyor, ömür oyu sağlıklı ve huzurlu birliktelik diliyoruz.

Mehmet Zengin kayınbaba oldu - Çapa Haber

Dün 22:04 TSİ


©2010 Copyright Mehmetzengin.net