MEHMET  ZENGİN

‘HAYDİ ORADAN ‘ HADSİZLER!

23.11.2016
 ‘Haydi Oradan ‘ hadsizler!

Türkiye’ye yönelik toplu saldırı kapsamında önceki gün PKK’nın siyasi uzantısı olan HDP’nin grup toplantısına katılarak, PKK terör örgütünün ülkemize ve insanımıza yönelik gerçekleştirdiği hain saldırılara destek veren Belçika, Avusturya ve Lüksemburg Büyükelçileri ile Finlandiya, Avusturya ve İspanya Büyükelçiliklerinin Müsteşarları, Yunanistan ve Almanya Federal Cumhuriyeti’nin Sekreterleri ve AB Türkiye Delegasyonun alçak diplomatlarına yönelik derhal “persona non grata”  (istenmeyen adam) ilan edilmeli.

Edilmeli ve derhal ülkeden kovulmalı!

Zira, Türkiye düşmanı Batı’nın Ankara Büyükelçileri ve temsilcileri alenen 18 Nisan 1961 tarihli Diplomatik İlişkiler Hakkındaki Viyana Sözleşmesi’ni ihlal etmişler ve suç işlemişlerdir.

Bu “Büyükelçiler ve Diplomatlar, hükümetlerinin bilgisi ve yönlendirmesi dahilinde;   Türkiye’nin hassasiyetlerini çiğnemişlerdir. Türkiye’yi bölmek ve parçalamak isteyen iç ve dış mihrakların yanında yer alarak Türkiye’ye açıkça meydan okumuşlardır.

Bu yaklaşımın bağımsız bir ülke olan Türkiye’nin içişlerine karışmak olduğunu ve Türkiye düşmanlarıyla işbirliği anlamına geldiği bu densizlere anlatılmalı.

15 Temmuz’da FET֒cü askerlerin darbe girişiminde sus pus olacaksın. Türkiye aleyhine gerçekleşen her türlü operasyona destek vereceksin. Katledilen vatandaşımız ve güvenlik güçlerimize tepki göstermeyeceksin. Mısır’daki eli kanlı darbeci El Sisi’nin darbesini ayakta alkışlayacaksın. ABD’nin Irak’a, Afganistan’a girmesine göz yumacaksın. Katil Esad’ın yüzbinlerce masumu katletmesine ses çıkarmayacaksın. Göçmenlere kapını kapatıp ölüme terk edeceksin ve sonra utanmadan, arlanmadan çıkıp Türkiye Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’ı diktatör olmakla ve Türkiye’deki yönetimi Nazi yönetimi ile eşdeğer göstereceksin!

Bu yaklaşım en hafif anlamıyla edepsizliktir! Alçaklıktır! Düşmanlıktır…!

Çok açık ifade ediyorum. Terörle mücadelemizin önündeki en büyük engel “Batı’dır”.  Karşı karşıya bulunduğumuz terör tehditlerinin sorumluları bu alçaklardır. PKK, DAEŞ, PYD, YPG gibi terör örgütlerini besleyen ve üzerimize salanlar bunların ta kendileridir.

Nerede ne kadar Türkiye düşmanı satılmış hain varsa onları başlarının üzerinde taşıyorlar, sahip çıkıp saraylarında ağırlıyorlar! Terör liderlerini ve avamelerini iade etmemek için onlarca bahanenin arkasına saklanıyorlar!

Tüm bunlar yetmemiş gibi birde Türkiye’yi alenen tehdit etme cüretini gösterebiliyorlar. Tarihleri zulüm, işkence ve insanlık dışı eylemlerle dolu olanlar bize insanlık dersi vermezler.

Dünyayı kan gölüne çevirenler, var ettikleri bu trajedilere bakmaksızın Türkiye’ye hukuk, demokrasi, insan hakları ve özgürlük dersi veren küstahlara anladıkları dilde yanıt veren bir dünya liderine sahip olmamız tek tesellimizdir!

Yazıma son verirken; Batı’nın bu sözde demokratlarına merhum Erbakan’ın o veciz sözüyle yanıt vermek istiyorum.

“Haydi Oradan”

MEHMET ZENGİN

10/11/2016


©2010 Copyright Mehmetzengin.net